Czym jest Spell Your Shape

Czy istnieje sylwetka idealna? Każdej, absolutnie każdej kobiecie wydaje się, że tak. I zawsze ma ją ktoś inny niż ona sama. Własne kształty postrzegamy jako trudne do ubierania i okiełznania. Tymczasem z naszego punktu widzenia, czyli z punktu widzenia stylistek, KAŻDA sylwetka jest – a raczej może być – idealna. By prezentować się ładnie i kobieco, wystarczy dobrze poznać swoje proporcje oraz skupić się na pozytywach. Bez względu na rozmiar i wiek można wyglądać doskonale.

zdjecie-1

Stworzyłyśmy SPELL YOUR SHAPE, aby moda wreszcie nabrała kształtów.

Zachęcamy Was do  rozwiązania testu diagnozującego kobiece sylwetki. jest prosty, szybki, bezinwazyjny i precyzyjny, a przy tym nie wymaga mierzenia się centymetrem.

Wszystko po to, by określić swoje proporcje i kształt (z ang. SHAPE).

Obecnie funkcjonuje wiele różnych podziałów na typy kobiecych sylwetek, my wyróżniamy ich zaledwie siedem.

Nazywamy sylwetki literalnie, bo taka nomenklatura wydaje nam się łaskawsza niż porównania do cegieł, gruszek i innych osobliwych przedmiotów. O wiele bardziej elegancko brzmi – sylwetka w kształcie H. Stąd nasze SPELL, które z angielska oznacza literować i rzucać czar.

zdjecie-2

Istotą w "przeliterowaniu" sylwetki jest jej nazwanie i zaczarowanie strojem.

Decyzje zakupowe zwykle dyktowane są upodobaniami i rozmiarówką. To trochę za mało, dlatego proponujemy naszą platformę, dzięki której codziennie będzie można znaleźć nowe propozycje rzeczy dla konkretnych typów i kształtów sylwetek.

Ubierz się z nami!

Zapraszamy do współpracy,

Marta Gałka

Tatiana Szczęch